AKTUALNOŚCI

— 14 Czerwiec 2019 —

Koncert absolwentów i uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia PSM II stopnia - wieńczą wieloletni trud zarówno młodych ludzi, jak i ich pedagogów. Sześć lat ciężkiej pracy - w przypadku młodzieży łączenie nauki w dwóch szkołach, godziny ćwiczeń, zgłębianie muzycznej wiedzy; w przypadku pedagogów - pokonywanie złych humorów i problemów „trudnego wieku”, poszukiwanie ciekawego repertuaru, ćwiczeń, zadań, nagrań, czy też sprawdzanie testów i klasówek...

 

Kolejny rocznik opuszcza właśnie mury naszej Szkoły. W Sali Familijnej wystąpili po raz ostatni tegoroczni absolwenci: Seweryn Otto (saksofonista z klasy mgr Krzysztofa Krzyśków), Brajan Tabaka (perkusista z klasy mgr Oskara Zembika) oraz Justyna Podleśna (altowiolistka z klasy mgr Wasyla Wierbickiego, kończąca szkołę w trybie eksternistycznym). Gratulujemy Wam wytrwałości w dążeniu do celu i życzymy sukcesów w dalszym życiu!

 

13 czerwca 2019 (czwartek) o godz. 18:00 zapraszamy do Sali Familijnej Pałacu Książęcego na Uroczystość zakończenia PSM II stopnia połączoną z Koncertem Absolwentów.

Serdecznie zapraszamy!