AKTUALNOŚCI

— 14 Wrzesień 2020 —

Szanowni rodzice i opiekunowie! Drodzy uczniowie!

Od 1 września wracamy do szkoły! Cieszymy się z tego, że wreszcie będziemy mogli spotkać się w murach naszej szkoły. Od najbliższej środy rozpoczniemy zajęcia stacjonarne w czasie epidemicznym. Nasza praca będzie wymagała przestrzegania zasad, dzięki którym pobyt w szkole będzie bezpieczny.

Prosimy o zapoznanie się z   Regulamin funkcjonowania szkoły od 1 września 2020.pdf

Aby pobyt w szkole był bezpieczny, przestrzegajmy zasad bezpieczeństwa. Najważniejsze z nich to:

  1. Do szkoły mogą przychodzić tylko uczniowie zdrowi – bez jakichkolwiek objawów chorobowych, takich jak: kaszel, gorączka, bóle mięśni, ogólne zmęczenie, utrata węchu lub smaku o nagłym początku, wysypka.
  2. Do szkoły nie może przychodzić uczeń, jeżeli w domu przebywa ktoś na kwarantannie lub w izolacji.
  3. Każda osoba po wejściu do budynku szkoły (rodzic/opiekun, uczeń, pracownik) bezwzględnie dezynfekuje ręce.
  4. Na terenie szkoły rodzice i opiekunowie przebywają w maseczkach zasłaniających usta i nos. Dopuszczamy obecność rodziców uczniów klas najmłodszych – pozostałych prosimy o ograniczenie wejść na teren szkoły do przypadków koniecznych.
  5. Pamiętajmy o dystansie społecznym – minimum 1,5 metra.

Przestrzegając zasad dbamy o bezpieczeństwo swoje i naszych najbliższych.

Na Inaugurację roku szkolnego - 1 września 2020 zapraszamy uczniów klas I - pozostali uczniowie zgłoszą się do swoich nauczycieli instrumentu głównego zgodnie z terminarzem spotkań. Wkrótce opublikujemy plan zajęć ogólnomuzycznych oraz terminy spotkań z nauczycielami instrumentu głównego.

Do zobaczenia!