AKTUALNOŚCI

— 25 Listopad 2020 —

W związku z przedłużeniem okresu czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i innych jednostek systemu oświaty, do 3 stycznia 2021 r.  kontynuujemy zajęcia online w naszej szkole.

— 25 Listopad 2020 —

Szanowni rodzice i opiekunowie!
W związku z prowadzeniem przez naszą szkołę nauki w trybie zdalnym - od najbliższego poniedziałku - 24 listopada 2020 r. wprowadzamy możliwość spotykania się z nauczycielami przedmiotów ogólnomuzycznych. W czasie dyżurów będą Państwo mogli porozmawiać (wideorozmowa) z poszczególnymi pedagogami w sprawach dotyczących Waszych dzieci. Nauczyciele będą dostępni na platformie TEAMS (korzystacie Państwo z loginu swoich dzieci).

 

— 12 Listopad 2020 —

Szanowni rodzice i opiekunowie!
Ponownie zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o przekazywanie szkole informacji (telefonicznie lub mailowo) o zakażeniach lub przebywaniu naszych uczniów na kwarantannie, pomimo tego, że uczestniczą oni w zajęciach zdalnych. Informacje te musimy przekazywać w codziennych raportach do Organu Prowadzącego. Prosimy o zrozumienie - życzymy Państwu i naszym uczniom dużo zdrowia i spokoju.

 

— 06 Listopad 2020 —

❗UWAGA❗

W związku z przedłużeniem okresu czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i innych jednostek systemu oświaty, do 29 listopada 2020 kontynuujemy zajęcia online w naszej szkole.

— 26 Październik 2020 —

W związku z wprowadzanymi od soboty, 24 października, obostrzeniami w walce z koronawirusem – zgodnie z zaleceniami Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie – nasza szkoła przechodzi w całości na tryb nauki w systemie online. Począwszy od poniedziałku – 26 października do 8 listopadawszystkie zajęcia w szkole będą realizowane zdalnie na platformie Microsoft Teams. Plany zajęć nie ulegają zmianie.

— 19 Październik 2020 —

Szanowni rodzice i opiekunowie! Drodzy uczniowie!

— 19 Październik 2020 —

W związku z wprowadzanymi od soboty, 17 października, obostrzeniami w walce z koronawirusem - zgodnie z zaleceniami Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie - nasza szkoła rozpoczyna pracę w systemie hybrydowym.

— 07 Październik 2020 —

Szanowni rodzice i opiekunowie! Drodzy uczniowie!

— 16 Październik 2020 —

Poniżej zamieszczamy nowy podział na grupy Chóru i Orkiestry:

  Chór - nowy podział na grupy_7.10.2020.pdf

Strony